Paslaugos

Paslaugos

Fotografuoju vestuves, krikštynas, kitus viešus ir privačius renginius.

Dar gerokai prieš šventę ( jei tik leidžia aplinkybės) su užsakovais mėgstu susitikti gyvai ir aptarti šventės eigą, fotosesijos idėjas, planuojamas fotografavimosi vietas, trukmę, kitas detales. Jei nėra galimybės susitikti gyvai – esu nusiteikęs bendrauti nuotoliniu būdu. Turėdamas daugiau kaip 50-ies vestuvių fotografavimo patirtį, galiu duoti vertingų patarimų ir pastabų daugeliu šventės klausimų (susijusių ne tik su fotografija).

Be abejo, man svarbu išgirsti jūsų šventės viziją, pageidavimus, lūkesčius ir kartu aptarti, kaip tai įgyvendinsim. Abi puses džiuginantį rezultatą lengviau gauti susipažinus, pabendravus, kartu suplanavus šventės eigą. Norisi, kad tokią svarbią ir džiugią dieną jūsų nevargintų stresas, rūpesčiai, nemalonios smulkmenos. Fotosesiją stengiuosi suplanuoti ir organizuoti taip, kad ji nebūtų nuobodi ir varginanti procedūra, bet smagiai, įdomiai praleistas laikas. Jūsų geros emocijos išliks ir nuotraukose – jos bus įdomesnės, gyvesnės, linksmesnės.

Fiksuoju ir nemažai reportažinių kadrų, stengiuosi neatkreipdamas į save dėmesio pagauti netikėtas, įdomias žmonių emocijas, situacijas.

Datą ir laiką fotografavimui rezervuoju sudarius žodinę ar raštišką fotopaslaugų sutartį ir gavęs  rezervacijos mokestį (25 – 30 proc. nuo planuojamos fotosesijos kainos).  Mokėjimas galimas tiek grynais pinigais, tiek pavedimu į banko sąskaitą. Fotosesijai neįvykus dėl mano kaltės, įsipareigoju grąžinti dvigubo dydžio rezervacijos mokestį.

Keliolikos nuotraukų anonsą, jums pageidaujant, sutvarkau ir elektroniniu būdu persiunčiu savaitės eigoje po šventės. Per 60 – 90 dienų po fotosesijos atrenku gražiausius, įdomiausius kadrus, suredaguoju nuotraukas ir persiunčiu jums elektroniniu būdu arba perduodu duomenų laikmenoje (USB atmintuke). Mano darbo metodai, fototechnika ir patirtis garantuoja, kad nei viena svarbi šventės akimirka neliks neužfiksuota, o nuotraukas gausite laiku.

Mano paslaugų kaina priklauso nuo fotosesijos trukmės, vietos, sezono, savaitės dienos ir kitų veiksnių.

Jei jums patinka mano darbai, fotografavimo ir bendravimo stilius, kviečiu kreiptis ir kartu aptarti jūsų šventės planus …