Paslaugos

Paslaugos

Fotografuoju vestuves, krikštynas, viešus ir privačius renginius.

Prieš jūsų šventę ( jei tik leidžia aplinkybės) susitinkame gyvai ir aptariame šventės eigą, fotosesijos idėjas, planuojamas vietas, trukmę, kitas detales. Man svarbu išgirsti jūsų pageidavimus, lūkesčius ir kartu aptarti, kaip tai įgyvendinsim. Abi puses džiuginantį rezultatą lengviau gauti gyvai susipažinus, pabendravus, kartu suplanavus šventės eigą. Stengiuosi dirbti taip, kad šventinė fotosesija nebūtų nuobodi ir varginanti procedūra, o smagiai, įdomiai praleistas laikas. Jūsų geros emocijos išlieka ir nuotraukose – jos tampa įdomesnės, gyvesnės, linksmesnės.

Jei nėra galimybės susitikti gyvai – esu nusiteikęs bendrauti nuotoliniu būdu.

Datą ir laiką fotografavimui rezervuoju sudarius žodinę ar raštišką foto paslaugų sutartį ir gavęs  rezervacijos mokestį (25 – 30 proc. nuo planuojamos fotosesijos kainos).  Mokėjimas galimas tiek grynais pinigais, tiek pavedimu į banko sąskaitą. Fotosesijai neįvykus dėl mano kaltės, įsipareigoju grąžinti dvigubo dydžio rezervacijos mokestį.

Keletos nuotraukų anonsą jums pageidaujant sutvarkau ir persiunčiu savaitės eigoje po šventės. Per 30 – 60 dienų po fotosesijos atrenku gražiausius, įdomiausius kadrus, suredaguoju nuotraukas ir persiunčiu jums elektroniniu būdu arba perduodu duomenų laikmenoje (USB atmintuke). Iš atrinktų 30 – 40 foto galiu sumontuoti 4-6 minučių foto-filmą su muzika.

Mano paslaugų kaina priklauso nuo fotosesijos trukmės, vietos, sezono, savaitės dienos ir kitų veiksnių.

Jei jums patinka mano darbai, fotografavimo ir bendravimo stilius, kviečiu drąsiai kreiptis ir kartu aptarti jūsų šventės planus …